Par mums

SIA “Hortus 5A” dibināts 2012. gada 12. jūlijā. Uzņēmums sevī apvieno dažādu jomu profesionāļus, kuri kopīgi darbojoties nodrošina atbildīgu un ilgtspējīgu apstādījumu un koku uzturēšanu (kopšanu).
Uzņēmuma nosaukums atspoguļo profesionāļu apvienošanos darbības vidē – hortus, horti latīņu valodā nozīmē dārzs. 5A – piecus pie sākotnējās dibināšanas klātesošus profesionāļu arodus un kvalifikācijas -ainavu tehniķi, argonomi, arboristi, augu aizsardzības speciālisti, augļkopji.

Par savu vīziju un lozungu esam izvēlējušies teikumu – “profesionālas rūpes par kokiem”, kas sevī ietver daļu no uzņēmuma vērtībām – profesionalitāte, rūpes un atklātība.
Profesionalitāte – ieteikumiem un rīcībai vienmēr ir pamats, kas rodams pieredzē, jaunākajos pētījumos nozarē un nepārtrauktā zināšanu un prasmju papildināšanā. Atbildības uzņemšanās par ieteikumiem un darāmo darbu.
Rūpes – piedāvāt vislabāko un situācijai atbilstošāko risinājumu ar ilgtspējīgu skatījumu nākotnē. Cieņas pilna attieksme pret katru klientu.
Atklātība – “Kokam vienmēr ir taisnība” uzklausot klienta vajadzības, meklējot kompromisus un iesakot risinājumus vienmēr ieteiksim risinājumu, lai maksimāli nekaitētu kokam, nenoklusējot pat šķietami nesvarīgas detaļas.

Ar ko nodarbojas kokkopis – arborists?

Kokkopis – arborists, jeb koku kopējs veic visus nepieciešamos darbus, lai parku un apstādījumu koki būtu veseli, dekoratīvi, stabili un neapdraudētu apkārtni. Šim nolūkam arborists ir ieguvis nepieciešamās pamatzināšanas apstādījumu iekārtošanā un koku aprūpē, kā arī dabas un vides aizsardzības un darba drošības stingru ievērošanu. Lai kļūtu par arboristu ir jāapgūst pamatīgas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, īpašu vērību veltot darba drošībai.


 

 

Call Now Button